Casino-Arena | Bet-Arena | Trade-Arena | Play-Arena
Informace o herně PokerStars najdete zde: http://www.pokerarena.cz/pokerstars.html

Moderátor: T-fon

  od truehanz
 pátek 23. srpen 2019 14:45:41
Ahoj,
dal jsem si přestávku od hraní. Blokl jsem si to na měsíc. Otázka zní, zda má cenu psát na suport jestli mi to odblokují dřív na mou žádost. Vim, že se píše že akce je nevratná...

Má někdo zkušenost?

Díky A:diamond: A:heart:
  od A_Rimmer
 pátek 23. srpen 2019 15:09:16
Podla mna nema. Za prve, ak by sa to dalo zrusit, stracalo by to zmysel.

Za druhe, kym ti odpisu budes mat davno po blokacii. :cool:
  od truehanz
 pátek 23. srpen 2019 15:53:21
PetaMexiko píše:
A_Rimmer píše:Za druhe, kym ti odpisu budes mat davno po blokacii. :cool:
Tohle jsem si neměl číst při jídle :D :D :D
Tohle mi přijde spíš smutné než směšné :) Ale máš pravdu, namísto odepsání do pár hodin odepíší za pár dnů či týdnů...
  od Jakub Š.
 sobota 24. srpen 2019 6:31:51
truehanz píše:Ahoj,
dal jsem si přestávku od hraní. Blokl jsem si to na měsíc. Otázka zní, zda má cenu psát na suport jestli mi to odblokují dřív na mou žádost. Vim, že se píše že akce je nevratná...

Má někdo zkušenost?

Díky A:diamond: A:heart:
Podle zákona:
Sebeomezující opatření
(1) U hazardní hry, u které je to technicky možné, zejména pro loterie uvedené v § 3 odst. 2 písm. b) až f), je provozovatel povinen účastníkovi hazardní hry nabídnout a umožnit mu jednotlivě si nastavit sebeomezující opatření nebo jejich nastavení jednotlivě odmítnout.

(2) Využije-li účastník hazardní hry opatření podle odstavce 1, nesmí mu provozovatel umožnit účast na hazardní hře, pokud by tím nebylo dodrženo opatření nastavené účastníkem hazardní hry.

(3) Zmírní-li účastník hazardní hry své sebeomezující opatření, je provozovatel povinen provést změnu nejdříve s účinností od sedmého dne ode dne změny sebeomezujícího opatření účastníkem hazardní hry.

(4) Zpřísní-li účastník hazardní hry své sebeomezující opatření, je provozovatel povinen provést změnu neprodleně, nejpozději však do 24 hodin od okamžiku změny sebeomezujícího opatření účastníkem hazardní hry.